Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Рівень життя
Последние новости игры рисунки музыка фильми сказки мои друзя Праздники Уроки impressum
Уровень жизни Жизнен стандарт Lebensstandard Standard of living Nivel de vida Niveau de vie Standard di vita Levnadsstandard Elintaso Életszínvonal Рівень життя Padrão de vida
Уровень жизни-3D

Рівень життя

Рівень життя є поняттям, яке характеризує соціально-культурної добробуту членів суспільства порівняно з іншими членами тієї ж громади або в порівнянні з представниками інших товариств. Як визначальними факторами вважаються умови життя і задоволення матеріальних і духовних потреб.

Так ресурсів Землі постійні, країни воюють один з одним за переділ - Ігри антагоністичні. Відповідно, рівень життя в країні залежить від частки земельних ресурсів, яка контролювала держава.

І кожна криза, фінансова криза, нафтова криза, і т.д., для країни означає колапс в економіці і падіння рівня життя свого населення, для інших - економічне зростання і підвищення рівня життя.


Рівень життя в країнах Східної Європи і в США за період 1990-2014
Падіння рівня життя
в Східній Європі, відповідно
підвищення рівня життя
в Німеччині та США
за період 1990-2014

Крім падіння рівня життя в зв'язку з деіндустріалізації, Східна Європа переживає депопуляцію і населення навіть без "План Ост".

Депопуляція населення Східної Європи 1990-2014


Winners and losers of EU integration
Переможці і переможені
європейська сім'я.
"Ex unitate vires"
Від єдності влади!


Рівень життя відносно, не абсолютно, в залежності від факторів, як оцінка, і їх інтерпретації: Якщо головним критерієм для визначення рівня життя в одній країні в тривалості життя, то Японія є країною з найвищим стандартом у світі.

Якщо основним критерієм взяти до уваги кількість мільярдерів, кількість ув'язнених, що відбувають покарання, кількість приватних в'язниць, які офіційно здійснювати смертний вирок і тортури (лист від 23 липня 2013 Ерік Холдер пообіцяв, що Едвард Сноуден не будуть намагатися і виконується), таємні суди (США зовнішньої розвідки спостереження суду) і секретні в'язниці, число людей, які страждають від ожиріння через споживання продуктів з генетично модифікованих організмів (ГМО), майже в два рази більше жінок гвалтували, ніж де- Світ, відсутність щорічної оплачуваної відпустки і відсутність оплачуваної відпустки по хворобі, військових витрат, ринків органів і тканин людини, споживання енергії та забруднення навколишнього середовища, то Сполучені Штати країна з найвищим стандартам у світі. Менше 5% світового населення живе в Сполучених Штатах, і споживають більше 25% світових ресурсів і є причиною 30% забруднення навколишнього середовища (див фільм "Кінець бідності", 2008).

Вищий стандарт Світовий Життя
"World’s Highest Standard of Living"

Якщо головним критерієм для визначення рівня життя в країні, беручи до уваги відсутність голодують, бездомних і не мають доступу до медичної допомоги та освіти дітей, то Куба і Північна Корея є країнами з найвищим рівнем життя у світі у зв'язку з плановою економікою.

Якщо головним критерієм для визначення рівня життя в країні, взяти до уваги кількість громадян з їх власного будинку і кількості вуличних фонтанів для питної води, то Болгарія і раніше один з кращих місць, і Німеччина це останнє місце в Європі , У Німеччині існує вуличних фонтанів для питної води. Є тільки заклади з доброзичливими офіціантами.

До приєднання країн Східної Європи в ЄС, Греція не була провідною в ЄС з найбільшою часткою власного житла, і Німеччина з найменшим частки власного населення будинків. Греція є країною з, принаймні самогубств у Європі. За даними Євростату, в 2011 році, найбільш власником будинку в ЄС в Болгарії та Румунії.

Безпритульні


У Німеччині 90% населення живе прокат у великих містах частка орендарів ще більше.

Якщо основним критерієм прийняття випадками позашлюбних дітей (тобто товариськість соціальної деградації жінок rezpektivno), то Болгарія є країною з найвищим стандартом в Європі.

Один з класичних пропагандистських кліше для визначення рівня життя в країні є взяти до відома товарів, які вона виробляє. НДР виробляли "Трабант" FGR - "Мерседес". Звичайно, не обговорювали, як більша частина населення ФРН не може дозволити собі "Мерседес" і якою частиною населення НДР - "Трабант".

Вищий стандарт Світовий Життя

The Universal Declaration of Human Rights
Article 24:
"Everyone has the right to rest and leisure, including reasonable
limitation of working hours and periodic holidays with pay."


Напис з поштову марку СРСР: Кожен з нас має право на відпочинок

Але ці права людини, ймовірно, мав практичне застосування тільки в часи комунізму - період в історії Східної Європи, в соціалістичних країнах, які не є сторонами всіх положень "Загальної декларації прав людини." У колисці демократії - США працівники не мають права на щорічну оплачувану відпустку або виплачується їх лікарню. У США більшість людей і не йдуть у відпустку через страх втратити роботу.

World’s Highest Standard of Living

Зниження рівня життя 1990-х років Сем робить позитивний вплив на багатих у всьому світі. За даними "Bloomberg мільярдерів Index" (список мільярдерів) в 2012 році багатим збільшили своє багатство ще на 241 млрд доларів. На основі обміну 31.12.2012, сто найбагатших людей мають спільну 1,9 млрд доларів, або в середньому 20 мільярдів доларів за голову.

Типовий багатих є те, що вони самі нічого не виробляють, та є власниками товарів і плоди чужої праці. Більшість багатих людей не інвестувати в промисловості та інновацій. Вони нападають тільки компанії, валюти і країни, і мати їх послабити і знищити, як стерв'ятники на короткі продажі (короткі продажі) отримати величезний прибуток.

Найбільш важливим джерелом, з якого багаті збільшити своє багатство є акції. За MSCI World-Index, акції по всьому світу зросли в ціні на 13,2%. Згідно S & P 500 в акції США виросли на 13,4%. Stoxx Europa 600 Index піднявся з червня 2012 Пошта на 20%, оскільки інвестори прийшли до висновку, що грецька криза не призведе до краху ЄС.

Дев'ять з дванадцяти найбагатших мільярдерів живуть в США. Американські мільярдерами становить половину всіх багатств Землі. США в даний час проживає більше 20 мільйонів дронів (6% населення) в закритому співтоваристві.

В Європі та Росії мільярдерів 34 в Азії - 14, в Латинській Америці - це мільярдери 11. Але за даними ЗМІ найбільші яхти, що належать арабам і росіян. Можливо, американці воліють використовувати літаки для кругосвітні подорожі.

Споживання товарів після фінансової кризи 2007 року знизилася паралельно підвищенню статусу багатих. Комерційні боси збільшити прибуток не тому, що продаж товарів збільшився, а тому, що їх дрібних конкурентів ruinirani кризи, тому більша монополізувати промисловість.

Джефф Безос, як додав у 2012 році ще 6,9 мільярда доларів за збанкрутілих конкуруючих кордонів. Прибуток US $ 6,9 млрд насправді призводить до руйнування 20000 робочих місць.

Збільшення статус мільярдерів і паралельний зниження рівня життя є особливістю світової економіки після закінчення холодної війни.

Найбільше зростання у власності найбагатших країн з найбільш важкої рецесії. В Іспанії, наприклад, сеньйор Ортега, засновник Inditex, в 2012 році тільки збільшили своє багатство на 22,2 мільярда доларів.

Завдяки високій швидкості складі та високих цін на нерухомість на Заході, майно з найбагатших американців в 2013 році ще збільшилась. Загальна сума 400 найбагатших американців в списку "Форбс", оцінюється в два мільярди доларів, як ніколи раніше в історії людства. У 2012 їх майно склав "всього" 1,7 млрд доларів США. На вершині рейтингу протягом останніх 20 років стоїть найбагатша людина на Землі - Білл Гейтс.

Рік, в якому болгари були вже не в змозі оплачувати свої рахунки і почав мимовільно протест, "Forbes" 1426 мільярдерів розраховувати, оголосивши рік найбільш сприятливим, щоб стати мільярдером. Кількість жінок мільярдерів також різко збільшилися з 104138.

Якщо деякі клітини тіла починають рости безконтрольно за рахунок інших клітин і смокчуть все тіла, медичний діагноз раку. В тілі людському суспільстві 21-го stolenie, надбагатих грі ця руйнівна роль.

У лікуванні раку орієнтувати видалення або знищення ракових клітин, для того, щоб врятувати пацієнта. В капіталістичному суспільстві, навпаки, збільшити статус багатих видно ентузіазмом як джерело прогресу. Рак в людському суспільстві називається "генератором робочих місць" демократична політична система і поклонятися йому.www.aliceswonderland.eu www.aliceswonderland.euwww.aliceswonderland.eu Spiderwww.aliceswonderland.eu www.aliceswonderland.euwww.aliceswonderland.eu
© 2006-2019 www.aliceswonderland.eu
All rights reserved


eXTReMe Tracker