Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Farebná revolúcia
Breaking news Games Painting Music Films Fables My Friends Holidays My lessons About us
Цветные революции Цветни революции Farbrevolutionen Colour revolution Revoluciones de colores Révolutions de couleur Rivoluzioni colorate Revoluções coloridas Barevné revoluce Farebná revolúcia Kolorowe rewolucje Színes forradalmak Revoluţii Colorate Обојене револуције Revolusi Warna
انقلاب رنگی ثورة ملونة 颜色革命 色の革命 การปฏิวัติสี Cách mạng sắc màu գունավոր հեղափոխություն 색깔 혁명 מהפכות הצבע Farve-revolutioner Fredelig revolusjon Färgrevolutioner Кольорові революції ფერადი რევოლუციები Revolució de color
Rebolusyong bulok Revolucionet me ngjyra
Colour revolution-3D

"A great empire, like a great cake,
is most easily diminished at the edges."

Benjamin Franklin

Farebná revolúcia

Farebné revolúcie, tzv "Corporate Revolutions", termín, ktorý označuje rad masívnych pouličných nepokojov a protestov obyvateľov vykonala predbežné scenár a spolu s profesionálnymi PR kampaní-, ktoré vo väčšine prípadov nakoniec sa zmenou politického režimu v bývalých sovietskych republík , Arab (Arabské jar) a Južnej Ameriky bez vojenskej účasti, ale bez násilia.

Colour revolution - Bulgaria 2013
Colour revolution in Bulgaria 2013

Po zmene spoločenského systému v roku 1989-1990, farebné revolúcie sú druhá fáza plánu geopolitickej orientácie bývalých satelitov ZSSR. Po farebné revolúcie sú inštalované pre-USA vlády, najčastejšie na základe anti-ruskej rétoriky. Pre jeho časť, USA otvorene podporoval tieto režimy. Organizátori farebných revolúcií Herci farebných revolúcií sú mladí ľudia, ktorí hovoria plynule anglicky a agliyski študovali na Západe.


Na Ukrajine, mládežnícke organizácie nazýva "Pora" v Gruzínsku "Kmara" v Kirgizsku «Kel-Kel." Ich činy občianskej neposlušnosti koordinovaný najnovších marketingových metód a prostriedkov komunikácie. Počas revolučný akciu, organizátori produkoval denné aktualizácie, ktoré boli distribuované prostredníctvom renomovaných médií "BBC World", "CNN" a "Al Jazeera", ktorá bola prameňom obyvateľov k občianskej neposlušnosti. Úspešné farebné revolúcie viedla k úspechu v kariére ich organizátorov. Často dostal vysoké politické funkcie vo vláde: George Ugulava (Georgian გიგი უგულავა) a Giga Boqueria (Georgian გიორგი ბოკერია).

Colour revolution Symbol

Scenár farebné revolúcie

Všetky farebné revolúcie nasledovať vzor odstránenie srbského prezidenta Slobodana Miloševiča v októbri 2000: po voľbách, medzinárodné organizácie ako "Parlamentného zhromaždenia Rady Európy" (Parlamentné zhromaždenie Rady Európy) a "Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe "(Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe), loutkářství do USA a západnej Európe neuznávajú voľby, vyhlásil ich za falzifikáty, a potom predstavovať masívne pouličné nepokoje a protesty obyvateľstva, bola nová vláda vopred vybrané Organizátori farebných revolúcií. Niekedy pouličnými nepokojmi a protesty obyvateľov je "podporovaný", ktoré ostreľovači CIA strieľať demonštrantov, a potom médiá pripísaný akciu na vláde a polícii (Rumunsko 1989, Venezuela 2002). Názov "Color revlyutsii" majú jeden spoločný identifikačný farbu alebo kvetinu. Oficiálne farebné revolúcie stojí spontánny, nezištnej pohybu oslobodenie, demokratizácie a ľudských práv. V skutočnosti, farebné revolúcie sú dlhodobo plánované intervencie zamerané na prenikajúce NATO a odstrániť prítomnosť Číny a Ruska v Eurázii a Latinskej Amerike. Ak chcete pripraviť obyvateľstvo na farebné revolúcie sa koná dlho psychologickú vojnu, s jeho typickou šírenie dezinformácií a propagandy. Podľa nezávislých novinárov a politológov, ako je Ian Traymor, Frederick William Engdahl a Udo Ulfkotte, všetkých revolučných mládežníckych hnutí a farebných revolúcií sú financované a organizované americkou vládou, tajné služby Spojených štátov, ako aj mimovládnych organizácií financovaných USA. Podľa nich, USA zameriava Nový svetový poriadok (New World Order), v duchu prejavu George H. W. Bush dňa 11. septembra 1990. Washington Post vydáva materiál na "investície" vo výške US $ 77 miliónov voľbách z 24. septembra 2011 v Rusku. US odošle organizátorom kampaní. Jedným z nich je Robert Helvey - "bývalý" asistent na inteligenciu americkej vojenskej (Defense Intelligence Agency). Americká mimovládna organizácia "Freedom House", "National Endowment for Democracy" (NED), a súkromné ​​mimovládne organizácie "Open Society Institute" George Soros, poskytuje miliardy dolárov k dispozícii. Stretnutie v Tirane v júni 2005 je financovaný z prostriedkov "Balkan Trust for Democracy", financovaného z prostriedkov EÚ "balkánska detí a mládeže Foundation" a "Friedrich-Naumann-Stiftung" - organizácia nemeckej pravicovej strany FDP. V apríli 2011 New York Times zverejnil dôkazy o systematické vzdelávanie mladých ľudí prostredníctvom amerických inštitúcií. Pomenovaná na zasadnutí v New Yorku v roku 2008 s egyptskými aktivistami organizovaných Facebook, Google a Columbia Law School.




Sponzori farebných revolúcií

V 20. storočí, Spojené štáty prevádzkuje CIA, USAID (Agentúra Spojených štátov pre medzinárodný rozvoj), miestne kolaboranti a mimovládnych organizácií: "Freedom House" a "National Endowment for Democracy" (NED), a mimovládne organizácie financované George Soros predovšetkým charity. Výber z vodcov farebných revolúcií Rozhodujúce pre úspech farebných revolúcií je výber a výcvik malých skupín, najmä mladých single vŕtacie, "nezaťažených" morálne a vlasteneckú "zaujatosti" skloniť pred materiálu a vonkajších hodnôt, ktoré nie sú schopné spracovať (dis) informácie získané z médií, pretože intelektuálna úroveň. Od roku 1990 v post-sovietskom priestore šíri lákavé ponuky inzerované ako "medzinárodný výmenný študent", "študentské tímy v USA a Anglicku" programy pre študentov pracovať v lete: "Work and Travel USA dlya študentovej", "WEUSA umiestnenie", "CCUSA", "Work Experience USA", "magnát Donald Trump posiela poslov vybrať najlepších študentov z našej univerzity," atď Zo stoviek tisíc, ak nie milióny študentov navštívil USA & Co, výber pre organizátorov pouličných demonštrácií a občianskej neposlušnosti, je ľahké a lacné. Oni všetci platíme ich vlastné preprava tam a späť, a počas jeho pobytu tam pracuje, že je ponižujúce miestne a nizkoplateno. Logistika vo farebnej revolúcii Komunikácia prebieha pomocou predplatených-GSM-Handy, organizovať skupiny ukazuje (flash Mobflash Mob). V tej dobe, "neznámy" týchto krajín dôvodov povolený anonymný registráciu SIM-kariet, ktoré západné demokracie nebolo možné nikdy. Od roku 2005 organizácia vykonáva prostredníctvom internetu, najmä prostredníctvom Facebooku a Twitteru, - aliasy a filmy z mobilných telefónov na YouTube. Počas "arabského jari" v Tunisku, Egypte a Líbyi, US US Air Force, podporované internetové a mobilné telefóny s dômyselným technickým vybavením v turbíny lietadla C-130 Hercules (Lockheed C-130).

Kalendár farebných revolúcií
Úspešné farebné revolúcie

* 1953: Irán - "White Revolution" (Operation Ajax)
* 1989: Československo
* 1990: Nikaragua
* 1987-1992: Baltic
* 2000: Srbsko
* 2003: Gruzínsko Rose Revolution
* 2004: oranžová revolúcia na Ukrajine
* 2005: Líbya
* 2005: kirgizský Tulip revolúcia
* 2010-2011: Tunisko
* 2011: Egypt "Kefaya" (كفاية)

Stále pokračujúci Farebné revolúcie
Od apríla 2002: Venezuela
Od roku 2005: Azerbajdžan "YOX" (Green Revolution)
Od roku 2007: Mjanmarsko "šafranovej revolúcie,"
Od roku 2009: Iránsky "zelená revolúcia"
Od 2011: Sýria
Od júna 2013: Bulharsko - "Protestné sympatického"

Neúspešní Farebné revolúcie
* 1953: East Germany ". 17 Juni 1953"
* 1956: Maďarsko
* 1968: Československo - "Pražská jar"
* 1989: China "Námestie Nebeského pokoja"
* 2001: Bielorusko "hlupák"
* 2005: Uzbekistan "Bolga" (Sledgehammer)
* 2006: Bielorusko "Denim revolúcie" alebo "Vasilykovaya revolúcie"
* 2008: Armenya "Revolution podsnezhnikov"
* 2009: Moldavia "kirpichey revolúcie" alebo "Kafelynaya revolúcie"
* 2011-2012: Rusko "Snezhnaya revolúcie" alebo "Myatezhom hipsterov"

Príčiny Color revolúcie

"Nevýhodou" priebežného vedenia jednej hlavy štátu je to, že v priebehu doby on a jeho krajina získala svoju suverenitu izvastna. Prax v rôznych častiach sveta, ukazuje, že bábkové prezidenti po chvíli ich nápad na znárodnenie národného bohatstva a minerálov - vo vlastníctve zahraničných "investorov". Preto je nevyhnutné, aby boli vyhlásené diktátorov a cez farebné otáčok, ktoré majú byť odstránené. Predpoklady pre úspešnú farebné revolúciu Cez nesporné role USA & Co, mohol Farebné revolúcie nemôže byť úspešná bez účasti más, bez ich nádeje na amerického sna. Prilákať masy pouličných demonštrácií a občianskej neposlušnosti je založený na primitívne charakteristiku obyvateľstva, túžba získať lesklé tovar vyrobený členské organizátormi farebných revolúcií. Od konca XVI storočia s lesklým falošný šperky z korálok, odevné a remeselných výrobkov, západnej európskej spoločnosti (Royal African Company, Brandenburgisch-Afrikanische Compagnie), lákať Afričania sa nalodiť ich lode, a potom zviazať ich a prijatá pre Amerika ako otroci. Nedostatok náboženstva a morálky, obyvateľstvo, podporovať úspešné vykonávanie farebných revolúcií: Úspech v ortodoxnej alebo ateista len Ukrajina a Gruzínsko, nebol dodržaný v islamskej Uzbekistane a Azerbajdžanu. Živnou pôdou pre vedenie farebných revolúcií, je fakt, že dlhodobé podávanie jediného hlavy štátu začína otravovať ľudí a nechajte sa inšpirovať myšlienkou zmeny, v nádeji, že politické zmeny budú mať vplyv na ich sociálny status: Keď Alenka v ríši divov Red Cat videl, že vyzerala dobromyseľný, spýtala sa ho:

- Môžete mi povedať, ktorý spôsob, ako chytiť tú?
- Záleží, kam ísť - povedal Cat.
- Ako kde ... - Said Alice.
- Potom je tu ten, kto bude mať čas - povedal Cat.
- ... Len sa niekam dostať. - Povedal Alice objasniť.
- Iste budete mať - Cat povedal - ale budete musieť ísť dlho ...

A potom sa ľudia farebné revolúcie stále pokračuje a stále nevie. Len viem, sponzorom farebných revolúcií.







© 2006-2019 www.aliceswonderland.eu
All rights reserved


















eXTReMe Tracker