Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Кольорові революції
Последние новости игры рисунки музыка фильмы сказки мои друзья Праздники Уроки impressum
Цветные революции Цветни революции Farbrevolutionen Colour revolution Revoluciones de colores Révolutions de couleur Rivoluzioni colorate Revoluções coloridas Barevné revoluce Farebná revolúcia Kolorowe rewolucje Színes forradalmak Revoluţii Colorate Обојене револуције Revolusi Warna
انقلاب رنگی ثورة ملونة 颜色革命 色の革命 การปฏิวัติสี Cách mạng sắc màu գունավոր հեղափոխություն 색깔 혁명 מהפכות הצבע Farve-revolutioner Fredelig revolusjon Färgrevolutioner Кольорові революції ფერადი რევოლუციები Revolució de color
Rebolusyong bulok Revolucionet me ngjyra
Colour revolution-3D

"A great empire, like a great cake,
is most easily diminished at the edges."

Benjamin Franklin

Кольорові революції

Кольорові революції, які також називаються "Корпоративні Революції" (іноді байкові м'які революцій або революцій) це термін, який позначає серію масових вуличних заворушень і протестів населення провели попередній сценарій і супроводжується професійних PR-кампаній, в результаті зсуву політики режим в колишніх радянських республіках, арабські країни (арабської весни) і Південна Америка без військового втручання, але не без насильства.

Colour revolution - Bulgaria 2013
Colour revolution in Bulgaria 2013

Після зміни суспільного ладу в 1989-1990, кольорові революції "Продовження" план геополітичної переорієнтації колишніх сателітів СРСР. Після кольорових революцій, встановлені проамериканські уряди, на основі антиросійської риторики. Зі свого боку Сполучені Штати відкрито підтримує ці режими.

Анти-російські політики в далекому історичному минулому є культом. Це, наприклад, в Болгарії Стефана Стамболова.

"Only when the war propaganda of the victors is entered
into the history books of the vanquished, and this is
also believed by succeeding generations, only then will
our reeducation have succeeded."

Walter Lippmann (1889-1974)

Уолтер Липпман - американский писатель, журналист, политический обозреватель.


Як епоху великих географічних відкриттів в даний час історики називають "епохою європейської експансії", і в майбутньому, ймовірно, буде кольорові революції називають "Вік американської експансії."

Організатори кольорових революцій

Актори кольорових революцій молоді люди, які говорять по-англійськи добре agliyski і вивчені вченими на Заході.


В Україні молодіжна організація під назвою "Пора" Грузія "Кмара" Киргизстан "Кел - Кел" в Сербії - "Отпор". Їх акти громадянської непокори координуються останніх маркетингових методів і засобів зв'язку.

Під час революційних дій , організатори виробництва щоденні оновлення, що розповсюджувалися через контрольованої американських ЗМІ - " BBC World ", "CNN" і "Аль -Джазіра", щоб створити масовий ейфорію і підбурювання їх населення громадянську непокору .

Успішні кольорові революції привели до успіху в кар'єрі їх організаторів. Вони часто отримують високі посади в політичному управлінні : Джордж Угулава ( გიგი უგულავა ) і Гіга Бокерія ( გიორგი ბოკერია ).

Colour revolution Symbol

Сценарій кольорових революцій

Всі кольорові революції наступні сценарії скачати президента Сербії Слободана Мілошевича в жовтні 2000 року: після виборів, міжнародні організації, як " Парламентської асамблеї Ради Європи" (Парламентська Асамблея Ради Європи) та «Організація з безпеки і співробітництва в Європі " (Організація з безпеки і співробітництва в Європі), проведене в США та Західній Європі не визнають вибори, оголосив їх підробки, а потім постановка масові вуличні заворушення і протести населення, є новий уряд, заздалегідь обраний організатори кольорових революцій .

Єдиним винятком є ​​Болгарія , де в 2013 році вибори проходять без пред'явлення звинувачення від підробки Захід. Napritiv - виявляються спробам фальсифікації на виборах прозахідного партії залишилося після виборів опозицію.

Щоб узаконити протести , Захід використовує в Болгарії доповіді установ в маркетингових і соціально-політичних досліджень , таких як « Альфа Research Ltd " , яка , згідно з даними західних ЗМІ заявив , що 60% болгар були підтримані протести.

У деяких випадках , щоб дати більше ваги на захід , вуличні заворушення і протести підтримуються снайперів ЦРУ ​​, які стріляють по демонстрантах , то ЗМІ приписують злочини уряду і місцевої поліції : У Румунії в 1989 році звинуватили румунську Бюро з Секурітате безпеки і подальшого віддалені тіла з моргу лікарні, який засоби масової інформації віднести до жертв.
"Es wird niemals so viel gelogen wie vor der Wahl,
während des Krieges und nach der Jagd."

Otto von Bismarck

"Ніколи стільки не брешуть, як перед
виборами, під час війни і після полювання."

Отто фон Бісмарк

У Венесуелі в 2002 році були розстріляні снайперами журналістами , як стріляти в демонстрантів. В Україні в 2014 році , як снайпери стріляють демонстрантів і поліції та лікарів. На 20 лютого 2014 Square " незалежності" в Києві , прихильники опозиції підняли прапор "Вільної сирійської армії " , що боровся останнім часом проти уряду Башара Асада. Помітив був прапор чеченських терористів.

При розгляді питання про відео в уповільненому режимі вуличних зіткнень в Ukraynia , зауважимо , що протестуючі професійно підготовлених відділятися від групових окремих співробітників поліції , щоб оточити і знищити .

З усіх антиурядових протестів у Європі та США в останні роки , це єдиний в Україні , де поліція і спеціальні -одиниці ( «Беркут» ) на великі жертви. Відповідно до заяв деяких політиків protestarite в Україні пройшли навчання в таборах в Литві та Польщі .

За українських ЗМІ "Искра Ньюз" новий уряд хунта в Україні експортується на літаку в США 42,3 тонн золота - золотий запас України.В інших випадках, дію надає допомогу американських дронів - видалення Муаммара Каддафі в Лівії. Ім'я "Колір revlyutsii" носять загальний ідентифікаційний колір або квітка як символ стиснутим кулаком - так званий «Кулак Сорос."

Громадські кольорові революції фактично узаконює як спонтанне, самовідданого руху за звільнення , демократизації та прав людини. Насправді , кольорові революції довгі сплановані заходи, спрямовані проникнення НАТО і зніміть присутність Китаю і Росії в Євразії та Латинської Америки. Щоб підготувати населення до кольорової революції відбувається довгий психологічної війни , з характерним для поширення дезінформації та пропаганди.

На думку незалежних журналістів і політологів, таких як Ян Traymor, Фредерік Вільям Енгдаль та Удо Ульфкотте , всіх революційних молодіжних рухів і кольорових революцій фінансуються і організованою урядом США , Секретної служби США , а також неурядових організацій ( НУО) , що фінансуються США . За їх словами , цілі США New World Order (Новий Світовий Порядок), в дусі виступу Джорджа H. У. Буш 11 вересня 1990 .

"Вашингтон пост" опублікувала матеріали про " інвестував " в США 77.000.000 доларів США вибори на 24 вересня 2011 року в Росії. США відправляє організаторів кампаній. Одним з них є Роберт Helvey - "колишній " військова розвідка помічник США ( Defense Intelligence Agency ) .

Американський "урядова" організація "Freedom House", "Національний фонд за демократію " ( NED ) , " Альберт Ейнштейн Інститут » , «Інститут відкритого суспільства » ВАТ « самарянин » Джорджа Сороса (спонсорської та Новий болгарський університет) , але і німецький "Friedrich-Naumann-Stiftung" грантові кошти , доступні для організації семінарів , стратегічно розподілених книги, працюють курси для "підготовки".

Зустріч в Тирані в червні 2005 року , фінансується «Балкан Фонд на підтримку демократії " , шляхом фінансування з Європейського союзу "Балканський дітей та молоді Фонду» і "Friedrich-Naumann-Stiftung" - організація німецької правоцентристської партії FDP.

У квітні 2011 року " Нью -Йорк Таймс " опублікувала свідчення систематичного навчання молоді через американських інститутів - " Gladio 2.0 ". Названий зустрівся в Нью -Йорку в 2008 році з єгипетськими активістами, організованих "Facebook", "Google" і "Columbia Law School".

Спонсори кольорових революцій

През 20-то сторіччя, САЩ оперує з ЦРУ, USAID (United States Agency for International Development), місцеве колабораціоністи і неправітелствені організації: «Freedom House» та «Національний фонд на підтримку демократії" (NED), както і неправітелствені організації фінансірані від Джорджа Сороса, преди ВСИЧКО благотворітелні приятельства.

Фінансування Майдан в Україні 2013/2014:

Вікторія Нуланд, що відповідає Державного департаменту США по звітності Євразії дати прес-конференцію з 13.12.2013 витратити більше $ 5 млрд. переворот в Україні.

"Since the declaration of Ukrainian independence
in 1991, the United States supported the Ukrainians
in the development of democratic institutions and
skills in promoting civil society and a good form
of government - all that is necessary to achieve
the objectives of Ukraine’s European. We have
invested more than 5 billion dollars to help Ukraine
to achieve these and other goals."


Victoria Nuland - "Democratic Institutions"
International Business Conference at Ukraine in
Washington – National Press Club – December 13, 2013


Через NED (National Endowment for Democracy in Washington D.C.) США переводить в Україну тільки в 2012 році, 3,5 млн. дол США, майже 60 НУО..

Ці НВО - все під заголовком демократії і свободи служать для спостереження за порушеннями прав людини, розробки веб-сайтів для пропаганди та дезінформації. Деякі з цих НУО, ймовірно, на основі тільки отримувати грошові перекази з США. Деякі НУО готуються до виборів. В інших НУО спостерігається PR-їх характер. Деякі з них використовуються для водіння Захід.

Вибір лідерів кольорових революцій

Вирішальне значення для успішного кольорових революцій є відбір і підготовка невеликих груп , в основному молоді незаміжні свердління , "неизрасходованного" ​​моральне і патріотичне " зміщення " шанувальники матеріалів і зовнішні значення , не може обробити ( DIS) інформацію , отриману з ЗМІ, тому що інтелектуальні порушення , натхненний американської мрії.

З 1990 року в пострадянський простір поширених привабливих пропозицій, рекламованих як " міжнародного студентського обміну " , "Студентські команди в США і Англії" програми для студентів в літній час : "Робота і відпочинок в США ДЛЯ СТУДЕНТІВ " , " WEUSA Розміщення" , " CCUSA " , " Досвід роботи США " , " магнат Дональд Трамп посилає емісарів , щоб вибрати кращих студентів нашого університету» і т. д.

Сотні тисяч , якщо не мільйони студентів відвідали США & Co, координатор Selection вуличних демонстрацій і громадянської непокори легко і дешево. Всі вони платять їх власний транспорт туди і назад, і під час його перебування там робочих місць , які місцеві принизливо та низької заробітної плати .

Логістика в кольорових революцій

Зв'язок здійснюється через Prepaid - GSM- Handy , швидко о рганізувати демонстраційні групи (флеш - моб) . У той час , "невідомих" причини цих країн дозволяється анонімний реєстрацію SIM -карт, які західні демократії не вдалося.

У Болгарії анонімного реєстрації SIM- карти там до 2009 року, в якій вона не може припустити , що до того часу була небезпека патріотичних болгарських політиків , які повинні бути негайно оголошені диктатори бути завантажені через кольорових революцій.

З 2005 року організація робиться через Інтернет , особливо через Facebook і Twitter- псевдоніми і фільмів з мобільних телефонів до YouTube. У ході «арабської весни» в Тунісі , Єгипті та Лівії , США ВПС США, за підтримки Інтернет і мобільні телефони через складних технічних пристроїв у турбіни літаків C - 130 Hercules ( Локхід C -130) .

Календар кольорових революцій

Успішні кольорові революції:

* 1953: Іран - "біла революція" - Операція Аякс (Перська کودتای 28 مرداد)
* 1986: Філіппіни - "Rebolusyong EDSA нг 1986" або "Жовтий революція"
* 1989: Чехословаччина
* 1990: Нікарагуа
* 1987-1992: в Прибалтиці - "співаючої революції"
* 2000: Сербія - "Бульдозер революції"
* 2003: Грузія - «Революція троянд» (грузинська ვარდების რევოლუცია)
* 2004: Україна - «Помаранчева революція» (українською "Pomarancheva revolyutsіya")
* 2005: Лівія
* 2005: Киргизстан - "тюльпанової революції"
* 2010-2011: Туніс - "Жасминова революція"
* 2011: Єгипет - "Кефайя" (كفاية)

Ще триває кольорові революції

* З квітня 2002: Венесуела
* З 2005: Азербайджан - "YOX" (Зелена революція)
* З 2007: Бірма - "Шафран революції"
* З 2009: Іран - "Зелена революція"
* З 2011: Сирія
* З червня 2013: Болгарія - "Протест чуйний» і «хто рано встає студентів '

Невдалі кольорові революції

* 1953: ГДР "17. Juni 1953"
* 1956: Угорщина
* 1968: Чехословаччина - "Празька весна"
* 1989: Китай - "площа Тяньаньмень"
* 2001: Білорусь - "Зубр"
* 2005: Узбекистан - "Bolga" (Кувалда)
* 2005: Росія - "Оборона"
* 2006: Білорусь - "Denim революція" або "Васильковая революция"
* 2008: Armenya - "Революция подснежников"
* 2009: Молдова - "Революция кирпичей" или "Кафельная революция"
* 2011/2012: Росія - "Снежная революция" или "Мятежом хипстеров"

Причини кольорової революції

"Дефіцит" безперервного управління того ж голови держави в тому, що з плином часу він і його країна здобула суверенітет izvastna. Практика в різних частинах світу показує, що маріонеткові президенти через деякий час у них є націоналізувати національного багатства і мінеральні ресурси - іноземні "інвестори". Тому, необхідно, щоб вони були оголошені диктатори і шляхом проведення кольорових революцій, бути видалені.

Необхідні умови для успішного кольорової революції

Незважаючи на незаперечну роль США , кольорові революції не може бути успішною без участі народних мас без їх надії на американської мрії. Залучення маси вуличних демонстрацій і громадянської непокори грунтується на характеристиці первісного частини населення , бажання придбати блискучі товарів проводиться капіталістичні країни організації кольорових революцій .

З кінця XVI століття з блискучою підроблених коштовностей зі скляних кульок, барвисті одягу і ремесел , західноєвропейських компаній (Royal африканська компанія , Brandenburgisch - Afrikanische Compagnie ) , африканці захочуть на борт свого судна після їх закутий в ланцюги і приніс до Америки як рабів - історію " Гензель і Гретель " .

Відсутність релігії , освіти і моральності населення , сприяти успішній реалізації кольорових революцій : Успіх у православних або, скоріше, атеїст Україну і Грузію , не послідувало в ісламському Узбекистану та Азербайджану.

Родючий грунт для проведення кольорових революцій , є той факт , що тривале застосування одного глави держави починає дратувати, і люди в захваті від ідеї зміни , сподіваючись , що політичні зміни будуть змінить свій соціальний статус.

Не в останню чергу , відіграє важливу роль в старечих мас грати і запущений в США "культури знаменитості" - Celebrity Culture.

***

Коли Аліса в країні чудес Red Cat побачив, що подивився добродушний, вона запитала його:
"- Чи можете ви сказати, який спосіб зловити тут?
- Залежить від того, де ви збираєтеся, - сказав Кіт.
- Як де ... - Сказала Аліса.
- Тоді це той, хто буде витрачати час, - сказав Кіт.
- ... Просто щоб отримати десь. - Аліса додані для пояснення.
- О, що ви отримаєте, - сказав Кіт, - але ви повинні піти довгий ... "

А населення після кольорових революцій ще триває і досі не знаю, де. Тільки знаю, що автори кольорових революцій.


Майбутні Кольорові революції

Const підозри , що Західна критика політики Аргентини націоналізації і відсіч »правил глобальних фінансів" , паралельно зі зростаючими вуличних протестів в Аргентині. Останнім часом західні ЗМІ CNN , AP , BBC ентузіазмом переведені демонстрації в Буенос- Айресі , і переконайтеся , що " протестуючі незадоволені інфляції , злочинності та корупції. " Ідентичні сценарій протести Уолл- стріт , опозиція у Венесуелі. Chicago Tribune : " неправильний поворот в Буенос- Айресі в Аргентині популістської політики суду економічної катастрофи " (9 листопада 2012). У рубриці " неправильний поворот в Буенос- Айрес - : популістські економічної політики призвела Аргентину до катастрофи" Chicago Tribune пише: " Яка ганьба , країна з такою величезною економічної перспективи знову відхиляється від шляху до процвітання " . У травні 2012 року Аргентина націоналізовані YPF , свою основну енергетичну компанію. YPF є дочірньою компанією іспанської Grupo Repsol , яка діє на енергетичні резерви Аргентини , в тому числі переважна нафтових і газових родовищ Вака Muerta . Фінансовий заколот проти Repsol отримує широке національної підтримки. Навіть опозиційні партії в Аргентині підтримали цю акцію. Але Європейський союз , ймовірно , буде накладати санкції на Аргентину , яка відповідно до Chicago Tribune , Аргентина буде платити. "Вибір" Папа Франциск в розпал кольорових революцій , якось дуже нагадує «виборів» Папи Іоаннес Паулюс II , в розпал холодної війни.


© 2006-2019 www.aliceswonderland.eu
All rights reserved


eXTReMe Tracker