Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Виборча система
Последние новости игры рисунки музыка фильми сказки мои друзя Праздники Уроки impressum
Выборы Избори Wahl Election Elecciones Élection Εκλογές Eleição Elezione Hauteskundeak demokratikoki Ordynacja wyborcza Вибори Volby Választások Alegere
Виборча система-3D

Різниця між "Еякуляція на людину" в порно
фільмах і політичних виборів в тому, що порно
закінчуються "Еякуляція на людину" на обличчі
жінки і політичних партій почати управляти
мас з еякуляцією на обличчя.


Вибори

Виборчого процесу в країнах, регіонах і організацій за створення представника або декількох представників, які мають право приймати рішення або керуючим.

Управління демократичній державі здійснюється політична партія. У країнах з багатопартійною управління усталеною практикою, які будуть створені партії, які не призначені для управління, але тільки, щоб дискредитувати інші боку громадськості.

Прикладом може служити марксистська партія в Нідерландах Marxistisch-Leninistischen Partij Nederland, створеного спільно США і голландських спецслужб ЦРУ і БВД. ЦРУ кампанію під назвою "Операція Червона Оселедець". Роль партії мало встановити громадський проти комунізму, і для збору інформації про те, що студенти й інтелігенція симпатизує лівим партіям і, відповідно, приймати репресивні заходи проти них - мобінг, psihoteror, звинувачення в кримінальних злочинах, і т.д.

"The few who understand the system will either
be so interested in its profits or be so dependent
upon its favours that there will be no opposition
from that class, while on the other hand, the great
body of people, mentally incapable of comprehending
the tremendous advantage that capital derives from
the system, will bear its burdens without complaint,
and perhaps without even suspecting that the system
is inimical to their interests."

The Rothschild brothers of London writing
to associates in New York, 28.06.1863.

Для парламентських виборів 12 травня 2013 в Болгарії, визнав 63 партій до ЦВК. Більшість з цих партій так і не вдалося пройти до парламенту. Для них це не відомо, скільки членів у них, чи згодні вони новими членами і чи є співчуваючих. Відомо лише те, що будь-які гроші, вкладені в ці партії, але при капіталізмі гроші вкладаються тільки про те, де він може отримати прибуток.

У структурі сучасної демократії, вибори є єдиним способом для легітимізації влади, і вони вільні від примусових елементів, але не на маніпуляції і фальсифікації.

Виключно влада може бути законним без виборів: у листопаді 2012 року, Сполучені Штати, Франція і міністра закордонних справ ЄС визнає сирійську опозицію за кордоном, на чолі з Ахмедом аль-MUAS Chatib, єдиним законним представником сирійського народу. Із засобів масової інформації стало відомо, що сирійська опозиція представлена ​​ради 60 членів, з яких тільки чотири відомих імен, і не пізнали мета цієї опозиції.

За офіційними даними недавніх виборів в Болгарії, виборці дали помилкові попередньо сформований blyuletini і після голосів виборців, "Повернення" господар "істинного подав розсилку і отримувати 50 баксів.

"Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely.
Great men are almost always bad men."

Lord Acton (1834-1902)

Згідно альтернативних джерел інформації, уряди демократичних країн, перш ніж "вибрала" народу, вже була обрана Більдерберзький клуб. Ця гіпотеза підтверджується особливо ясно з виборів у Греції на 17.06.2012, а тим часом усталеною практикою в "новій" демократії (Східна Європа), для президентів і premierministri бути запропоновані в "Вибраному" мультимільйонерів. Можливо, люди в цих країнах вважають, що найбагатші люди б захищати інтереси найбідніших верств населення.

"Presidents are selected, not elected."
Franklin D. Roosevelt

І якщо політичні вибори не представляють ніякого ризику для паразитів представляють принаймні, репутація для вирішення стресу. Це універсально погодився, що в демократичних виборах обробляються. А так як менше людей йти на вибори, тим легше маніпулювати.

Тому найбільш важливим завданням правлячої через пропаганду в ЗМІ, в інтернет-форумах, щоб переконати людей в bezsmislennostta від участі у виборах.

Існуюча практика в демократичних країнах громадяни ненавиділи бути закриті «помилково» адреса реєстрації, яка де-факто позбавлені права голосу у політичних виборах.

Політичні вибори як футбольний матч. Перемогла команда отримує багато мільйонів, і переможені команди - кілька мільйонів. А переможені завжди своїх шанувальників. Обидва політиків і гравці мають багато грошей і красивих жінок, які не мають вентиляторів. І якщо вболівальники організовані не відвідувати стадіон протягом короткого часу гравці залишаться без роботи і їх переваги будуть розподілені серед своїх шанувальників.

"If voting changed anything
they would make it illegal."

Emma Goldmanwww.aliceswonderland.eu www.aliceswonderland.euwww.aliceswonderland.eu Spiderwww.aliceswonderland.eu www.aliceswonderland.euwww.aliceswonderland.eu
© Копирование материалов сайта разрешено только со cсылкой на источник
eXTReMe Tracker