Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Демократія
Последние новости игры рисунки музыка фильми сказки мои друзя Праздники Уроки impressum
Конституция России Конституция Беларусь Демократична държава Демократія Democracy Demokratie Democracia Démocratie ประชาธิปไตย Democrazia Демократија Democracia Demokrati Δημοκρατία دموکراسی
ديمقراطية
Democracy-3D

Для Бога люди потрапляють в гріховні і праведні.
Після його смерті грішників в пекло, а праведники в рай.
В демократичних країнах люди діляться на багатих і бідних.
Це бідного населення проживає до своєї смерті в пеклі і
багатих в раю.

Різниця між демократією і диктатурою


Слово демократія походить від грецького Delta;ημοκρατία, від δῆμος - люди і κρατία - влада засобів і ідеального суспільства, в якому більшістю голосів, керувати людьми.

Термін демократія виникла в Стародавній Греції і означає владу народу безпосередньо. Термін «нація» в той час був строго визначений і покритий дуже тонким шаром населення, який допускається до участі в політичному житті.

Всі політичні системи з Стародавньої Греції до наших днів, стверджують, що демократичні.
Демократія
З синій - країни, які називають себе демократичними.
З червоним - країни, які не ідентифікують себе як демократичні.

Після закінчення холодної війни, переможців у ній стверджують, що визначити, які країни є демократичними. І ці країни НАТО, ЄС та інших країн, які мають право бути приватизовані західними демократіями. Для всіх інших країн застосовують термін капіталістичний устрій диктатури.
демократіях

"Democracy is two wolves and a lamb voting on
what to have for lunch. Liberty is a well-armed
lamb contesting the vote."

Benjamin Franklin

"Демократія це два вовки та вівця голосування по
що мати на обід. Свобода добре озброєних
ягня оспорює голосування ".

Бенджамін Франклін
loading...
У ході розвитку організмів на Землі, є найбільш підходящим овуляції у жінок, як і раніше прихований процес, і людина не знає, коли і ким zabremyala жінці надати сприяння в підвищенні потомство. У процесі розвитку людського суспільства, щоб бути найбільш підходящим управління залишаються прихованими за лаштунками. У той час як древні царі воювали під час війни в окопах, а потім в середні століття і аж до Другої світової війни, лідери залишив охоронюваний прямих військових дій. У сучасному суспільстві, правлячі залишитися невідомим для публіки для них, щоб мінімізувати ризик отримання травм в разі втрати їх життю або їхні долі.

Крім того, політична управління економікою законними власниками засобів виробництва підставних осіб. Справжні власники залишитися анонімним для громадськості, і більшість з інших країн або навіть на іншому континенті. Цей принцип управління проксі, використовується у відносинах між державами: наприклад Німеччина, США маріонеткою, маріонеткою Республіки Німеччина, і т.д. При прийнятті рішення про санкції проти непокірних країн, таких як Білорусь чи Іран, США не брудні руки, посилаючи Німеччини, Польщі, Литви, ЄС і т.д. союзників, щоб організувати процедуру. У політиці, цей метод видалення слідів називається правдоподібного заперечення. В області інформаційних технологій oblatta називається шифруванням.

"Капіталізм є блискучим інструментом
щоб заробити гроші, не носити
особиста відповідальність ".

Амброз Бірс 1906

Управління сучасним суспільством, здійснюється політичними партіями. У країнах з багатопартійною управління усталеною практикою, які будуть створені за партії, які не прагнуть управляти, але тільки для дискредитації інших партій для громадськості. Прикладом є марксистська партія в Нідерландах "Marxistisch-Leninistischen Partij Nederland", створений спільно з американськими і голландськими спецслужб ЦРУ і BVD. ЦРУ кампанії під назвою Operation Red Herring. Роль партії "MLPN" був встановлений громадськості проти комунізму і зібрати інформацію про те, що студенти та інтелігенція симпатизує лівим партіям. Цей метод дискредитації люблять боку, в поєднанні із західними демократіями терористичні акти, чинені воєнізованими організаціями, як «Гладіо». Пристрій сучасної демократії, вибори є ключовим способом легітимізації влади і що вони вільні від примусових елементів. Теоретично, всі сторони мають право за певних умов до участі у виборах. Ефективно управляти двома сторонами: лівоцентристської і правоцентристської, що цикл через більш-менш тривалий період зміни ролі керівного та опозиції. Оскільки різниця в управління однієї з інших партії або коаліції мізерно мала, йдеться про уряд і його заміна уряду. Офіційний опозиційних політичних партій практично взаємозамінні. Той же принцип застосовується в економіці сучасного демократичного суспільства: Мережа магазинів "конкуруючих" з іншими мережа магазинів з різними цінами на ті ж самі пункти, обидві ланцюга належать до тієї ж проблемою. Фірми, що виробляють той самий продукт, щоб конкурувати, де одна компанія виживає і іншим не вдалося, обоє з яких належать одній розробнику. Принцип створення конкурентоспроможної економіки і формування політичної опозиції, використовується у виробництві думки серед населення - Astroturfing. Сценарій завжди один і той же: прозахідних громадян, що заробляють понад меншини програли nostalgirashti за соціалізм. Під час холодної війни, уряд в західних демократіях засуджувати фактичної опозиції, називаючи їх комуністами. Після закінчення холодної війни, комунізм вже застаріли, і опозиція в істинному розумінні цього терміна у західних демократіях, називається теорією змови. Прихильники теорії змови і так званих інформаторів, дисиденти знаходяться в демократичній державі. Вони піддаються репресіям. У країні з демократичними традиціями легка форма репресій у відношенні осіб любили, називається мобінг - psihoteror, організована роботодавцем і репресованих мети втратити роботу. Коли справа доходить до деяких громадських інакомислення, тим більш важкими методами - вони звинувачуються в скоєнні кримінальних злочинів (в основному згвалтування жінок). У сучасних демократичних державах є свобода слова, свобода друку, свобода політичних переконань, свободу інформації. Все, що вони можуть, коли немає ніякої гарантії, щоб запобігти домінуючим.

"Die welt ist nicht so wie sie sich vorstellen.
Es gibt Interessen, es gibt Werte. Aber die
Vorstellung es gibt Menschenrechte, und die
setzt man jezt durch, egal was da kommt[...]
[...]So funktioniert die Welt nicht."

Joschka Fischer

"У світі не так, як собі уявити.
Є побоювання, є цінності. але
Припускають, що було прав людини, і
дається Jezt незалежно від того, що
відбувається [...] Це не те, як
влаштований світ ".

Йошка Фішер

Телефони GSM осередку, дозволених до застосування переконавшись, що він може бути використаний. Работоргівля забороняються, де використання рабської праці стала економічно неефективною (Eric Williams). Орган пожертва буде заборонена, коли ринок вийшли штучних органів. Монархія як форма правління замінюється республіки при забезпеченні того, щоб вибори можна маніпулювати.

"If voting changed anything
they would make it illegal."

Emma Goldman

"Якщо голосування нічого не змінило
вони будуть робити це незаконно ».
Емма Голдман

Жінки з'являються на політичній сцені, коли забезпеченні того, щоб політики не впливати на політику. Тому що 90% товарів землі є власністю чоловіка. Facebook, Skype, і відеоспостереження на вулицях вступу в широке використання, коли комп'ютерні програми, підвищити якість розпізнавання cheveshko особа і людський голос. І вже є програми, які розпізнають різні емоції мімікою.

В сучасному демократичному суспільстві для забезпечення контролю над кожним громадянином і його залежність від офіційної влади. У стародавньої та середньовічної людина була в змозі повністю забезпечити потреби власного виробництва - самодостатність і, отже, єдиний спосіб змусити маси на роботу правлячі було насильство. У великому місті, один не в змозі задовольнити навіть базові потреби власного виробництва, так що він був змушений продати свою працю продають сексуальні послуги, і якщо його удача - продати роботу інших.

***

Поряд із країнами з демократичним урядам, є країни з тоталітарним форма правління - так званої диктатури. Tatalitarizmat характерна однопартійної системи з президентом, який теоретично виборних посадових осіб, однак, часто керованих кінця свого життя і стає стомлюючим.

"Недолік" безперервного управління однією главою держави є те, що з плином часу він і його країна здобула суверенітет izvastna. Практика в різних частинах світу показує, що маріонеткові президенти через деякий час їх ідея про націоналізацію національного багатства і корисні копалини - у власності іноземних "інвесторів". Таким чином, необхідно, щоб вони були оголошені диктаторів і через кольорові революції, які повинні бути усунені від влади.

Зазвичай дезінформували людей в цих кольорових революцій поняття не має, що відбувається, але в захваті від змін.

Тоталітарна форма правління може порівняти зображення з комп'ютерними програмами, які зберігаються в ROM (Read-Only Memory), тобто вбудовані. Таке поняття "вбудовані системи", що не дозволяють використовувати інші програми, ніж ті, що передбачені виробником компютера, але не дозволяють зовнішні маніпуляції, через комп'ютерних вірусів і шпигунських програм. Цей принцип використовується у всіх сучасних електронних пристроїв, таких як мобільні телефони, відеокамери, телевізори і т.д. Вони мають вбудовані мікропрограми, яке програм, написаних на Flash, EPROM, EEPROM або ROM. Ця програма називається "Firmware", не можуть бути змінені користувачами, за винятком може бути змінений тільки за допомогою спеціального обладнання. Гарантія роботи будь-якого електронного пристрою є наявність вбудованого ПО, яке не може бути змінене. Гарантія функціонування тоталітарної держави є однієї партії.

Тоталітарна форма правління або диктатурі, найбільш часто використовується в країнах, які, в силу свого географічного положення і природних ресурсів на їх території, є частою мішенню великих держав. Тоталітаризм може бути вліво або вправо. Ліві диктатори не готові співпрацювати з "інвесторів" і постійною мішенню західних демократій. Право на диктаторів, а також право терористів (Андерс Брейвік, НГУ), західні демократії терпимі і щедрі. На думку деяких авторів, правих диктатур і переворотів 1950-х років, організованих і фінансованих західними демократіями.

Демократичні держави у порівнянні з тоталітарними володіють однією істотною перевагою: виховувати надії серед населення, що зміна уряду, зміна і керування.

"Aber schließlich sind es die Führer eines Landes, die die Politik bestimmen, und es ist immer leicht, das Volk zum Mitmachen zu bringen, ob es sich nun um eine Demokratie, eine faschistische Diktatur, um ein Parlament oder eine kommunistische Diktatur handelt. ... das Volk kann mit oder ohne Stimmrecht immer dazu gebracht werden, den Befehlen der Führer zu folgen. Das ist ganz einfach. Man braucht nichts zu tun, als dem Volk zu sagen, es würde angegriffen, und den Pazifisten ihren Mangel an Patriotismus vorzuwerfen und zu behaupten, sie brächten das Land in Gefahr. Diese Methode funktioniert in jedem Land."
- Hermann Göring


"Але ж це керівники країни, які визначають політику,
і це завжди легко змусити людей приєднатися, будь то ..
демократія, фашистська диктатура, парламент або комуністична
диктатура .. люди можуть бути з або без права голосу, завжди
приносив з торгів лідерів. Це дуже просто. Вам потрібно нічого
робити, окрім як сказати їм, що вони піддаються нападу, і
засуджують пацифістів у відсутності патріотизму і сказати,
що вони піддають країну небезпеки. Цей метод працює в
будь-якій країні"
.
- Герман Герінг

Як і в природі не існує елементів у чистому вигляді і в людському суспільстві не існує чистої демократії або чистих тоталітарні уряди. Наприклад, в одній із найбільш демократичних країн - Німеччини, все, що знаходиться під землею на глибині менше 1,5 м, належить державі, незалежно від того, хто володіє землею. Це не заважає німецьким політикам, з диктатурою їх конкретних подвійної моральної провини Володимира Путіна, тому що він не дозволить приватизацію нафти і газу в Росії - Лисиця і кислий виноград.

І особливо важливим Росії став Захід після Росії погасила всі свої борги на Заході. Ні боргу - немає тиску у ваші внутрішні справи.

Copyright:www.aliceswonderland.eu


Підписання закону «оборотів в хвилину inostrannиh agentah" Володимир Путін в черговий раз привів німецьких політиків до істерії. Аналогові фінансування закону про боротьбу з НУО, спрямовані на втручання у внутрішні справи існує в США з 1938 року - Foreign Agents Registration Act (FARA).

www.aliceswonderland.eu www.aliceswonderland.euwww.aliceswonderland.eu Spiderwww.aliceswonderland.eu www.aliceswonderland.euwww.aliceswonderland.eu
© 2006-2019 www.aliceswonderland.eu
All rights reserved


eXTReMe Tracker